Rejestracja On-Line TELEPORADA POZ


W związku z sytuacją epidemiologiczną zapisy on-line możliwe są WYŁĄCZNIE NA TELEPORADĘ.

Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia MZ z 5 marca 2021 r. w sprawie standardu organizacyjnego teleporady informujemy, że od 16.marca 2021 umówienie na teleporadę POZ możliwe jest w przypadku gdy:

  • Istnieje podejrzenie zakażenia wirusem SARS-Cov-2.  
  • Potrzebujesz recepty na leki niezbędne do kontynuacji leczenia, a lekarz ma Twoją dokumentację medyczną 
  • Potrzebujesz zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne jako kontynuację poprzedniego zlecenia, a lekarz ma Twoją dokumentację 
  • Potrzebujesz zaświadczenia o stanie zdrowia 
  • Twoje dziecko, które nie ma 6 lat, korzysta z porady kontrolnej, którą ustalił lekarz podczas bezpośredniej wizyty i która nie polega na fizycznym badaniu.

W trakcie teleporady możliwe jest otrzymanie zaleceń, wystawienie e-skierowania, e-zwolnienia lub e-recepty, skierowanie na test na koronawirusa, ewentualnie informacji o konieczności wizyty osobistej lub kontaktu z pogotowiem ratunkowym.

W przypadku Pacjentów, którzy zgłaszają się na wizytę w CMR po raz pierwszy lub obserwują pogorszenie stanu zdrowia prosimy o kontakt z rejestracją pod numerami tel. +48 58 349 16 08 lub 537 940 193. 
W przypadku wątpliwości również prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją. 

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość!

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o..

 

pl_PLPolski